Sollux SL.0678 - Stropné svietidlo SALGADO betónové 1xE27
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0678 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 84 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | betón |
| Farba: | sivá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 220, 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 100 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Výkon LED žárovky: | max 15W |
| Třída ochrany: | I |
| Dĺžka: | 10 cm |
| Kolekcia: | Salagado |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 10 cm |
| Výkon žiarovky: | 60 |
| Výška: | 10 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.0679 - Nástenné svietidlo SALGADO betónové 1xE27
skladom u dodávateľa 79 ksdodanie 4-14 dní
23,70 €
Podobný tovar
Sollux SL.0680 - Stolná lampička SALGADO betónová 1xE27
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
27,00 €
Sollux SL.0672 - Stropné svietidlo SALGADO prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
25,55 €
Sollux SL.0673 - Nástenné svietidlo SALGADO prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
25,55 €
Sollux SL.0674 - Stolná lampička SALGADO prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
28,90 €
Sollux SL.0677 - Stolná lampička ARIZ prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 112 ksdodanie 4-14 dní
28,90 €
Sollux SL.0676 - Nástenné svietidlo ARIZ prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
25,55 €
Sollux SL.0675 - Stropné svietidlo ARIZ prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
25,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.1002 - Stropné svietidlo LAGOS 40 čierne 1xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
35,50 €
Sollux SL.0672 - Stropné svietidlo SALGADO prírodné drevo 1xE27
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
25,55 €
Sollux SL.0914 - Stropné svietidlo BASIC 2 prírodné drevo 2xGU10 AR111
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
67,25 €
Sollux SL.0998 - Stropné svietidlo LAGOS 40 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 4-14 dní
35,50 €
Sollux SL.0882 - Stropné svietidlo BASIC 2 betónové 2xGU10 AR111
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
58,25 €
Sollux SL.0489 - Stropné svietidlo QUAD betónové 1xGU10
skladom u dodávateľa 125 ksdodanie 4-14 dní
23,70 €
Sollux SL.0884 - Stropné svietidlo QUATRO 2 betónové 2xGU10 AR111
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
56,85 €
Sollux SL.0681 - Stropné svietidlo ARIZ betónové 1xE27
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
23,70 €
Sollux SL.0645 - Stropné svietidlo CULLO betónové 1xGU10 AR111
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
27,95 €
Sollux SL.0492 - Stropné svietidlo ORBIS 1xGU10 prírodné drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
25,55 €



























































