Sollux SL.1001 - Stropné svietidlo LAGOS 20 čierne 1xGU10
| Výrobca: Sollux | |
| Kód: SL.SL.1001 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 118 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 118 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Materiál: | oceľ |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 1x12 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 60 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Výkon LED žárovky: | max 12W |
| Třída ochrany: | I |
| Dĺžka: | 6 cm |
| Kolekcia: | Lagos |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 6 cm |
| Výkon žiarovky: | max 40W |
| Výška: | 20 cm |
Příbuzné produkty
Sollux SL.1003 - Stropné svietidlo LAGOS 60 čierne 1xGU10
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
49,60 €
Sollux SL.1002 - Stropné svietidlo LAGOS 40 čierne 1xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
35,10 €
Sollux SL.1000 - Stropné svietidlo LAGOS 10 čierne 1xGU10
skladom u dodávateľa 191 ksdodanie 4-14 dní
13,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Sollux SL.0093 - Stropné bodové svietidlo RING 3 čierne 3xGU10
skladom u dodávateľa 199 ksdodanie 4-14 dní
49,25 €
Sollux SL.0702 - Stropné bodové svietidlo BERG 2 prírodné drevo 2xGU10
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
41,65 €
Sollux SL.0492 - Stropné svietidlo ORBIS 1xGU10 prírodné drevo
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
25,25 €
Sollux SL.0996 - Stropné svietidlo LAGOS 10 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 176 ksdodanie 4-14 dní
13,55 €
Sollux SL.0489 - Stropné svietidlo QUAD betónové 1xGU10
skladom u dodávateľa 127 ksdodanie 4-14 dní
23,40 €
Sollux SL.0883 - Stropné svietidlo QUATRO 1 betónové 1xGU10 AR111
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
38,85 €
Sollux SL.0094 - Stropné bodové svietidlo RING 4 čierne 4xGU10
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
65,95 €
Sollux SL.0915 - Stropné svietidlo QUATRO 1 prírodné drevo 1xGU10 AR111
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
42,10 €
Sollux SL.0488 - Stropné svietidlo ORBIS betónové 1xGU10
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
23,40 €
Sollux SL.0016 - Stropné svietidlo ORBIS 1 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
26,20 €


























































