SPECTRUM SLIP005022 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR ČIERNY
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP005022 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 346 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 346 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x35, 1x30 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 90, 95 mm |
| Výška: | 140/1500, 97/1000 mm |
Príslušenstvo
14,00 €
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP005023 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR STRIEBORNÝ
skladom 12 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
2,65 €
SPECTRUM SLIP005024 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR ZLATÝ
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 3-7 prac. dní
3,25 €
SPECTRUM SLIP005017 - Stropné svietidlo CHLOE ELEMENTO 1xGU10 IP20 230V 95x140 mm čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM SLIP005024 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR ZLATÝ
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 3-7 prac. dní
3,25 €
SPECTRUM SLIP005010 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, biela
skladom 4 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
16,95 €
SPECTRUM SLIP005016 - Stropné svietidlo CHLOE MINI, 1xGU10 230V IP20, 70x100mm čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 578 ksdodanie 3-7 prac. dní
8,10 €
SPECTRUM SLIP005012 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, biela
skladom u dodávateľa 1763 ksdodanie 3-7 prac. dní
19,10 €
SPECTRUM SLIP005032 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 1263 ksdodanie 3-7 prac. dní
15,25 €
Spectrum SLIP005065 - Stropné kúpeľňové svietidlo CHLOE GU10 IP44 1xGU10, Ø70, čierna
skladom u dodávateľa 2382 ksdodanie 3-7 prac. dní
8,65 €
SPECTRUM SLIP005014 - Stropné svietidlo CHLOE MINI, 1xGU10 230V IP20, 70x100mm strieborná/zlatá
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 3-7 prac. dní
8,10 €
SPECTRUM SLIP005013 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
19,10 €
SPECTRUM SLIP005043 - Stropné svietidlo CHLOE RING 1xGU10 230V IP20 55x107mm biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
5,20 €
Spectrum SLI043032CCT_PW - Stropné LED svietidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, biela
skladom u dodávateľa 1661 ksdodanie 3-7 prac. dní
5,80 €



























































