SPECTRUM SLIP005017 - Stropné svietidlo CHLOE ELEMENTO 1xGU10 IP20 230V 95x140 mm čierna
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP005017 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna, jemná černá matná strukruta |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 95 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Interiérové/Exteriérové: | INT |
| Rozmery: | 95x140 mm |
| Trieda ochrany: | I |
| Výkon: | 35 W |
Príslušenstvo
1,30 €
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
1,30 €
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
2,65 €
skladom 12 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
3,25 €
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 3-7 prac. dní
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP005023 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR STRIEBORNÝ
skladom 12 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
2,65 €
SPECTRUM SLIP005024 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR ZLATÝ
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 3-7 prac. dní
3,25 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM SLIP005024 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR ZLATÝ
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 3-7 prac. dní
3,25 €
SPECTRUM SLIP004001 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V 94x125 mm strieborný
skladom 6 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
14,85 €
Spectrum SLI043033CCT_PW - Stropné LED svietidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, čierna
skladom u dodávateľa 883 ksdodanie 3-7 prac. dní
5,80 €
SPECTRUM SLIP005015 - Stropné svietidlo CHLOE MINI, 1xGU10 230V IP20, 70x100mm biela/zlatá
skladom u dodávateľa 619 ksdodanie 3-7 prac. dní
8,10 €
SPECTRUM SLIP005010 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, biela
skladom 4 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
16,95 €
SPECTRUM SLIP006019 - Bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 134 ksdodanie 3-7 prac. dní
7,05 €
Spectrum SLI043032CCT_PW - Stropné LED svietidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, biela
skladom u dodávateľa 1618 ksdodanie 3-7 prac. dní
5,80 €
Spectrum SLIP003058 - Bodové svietidlo Madara Libra 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 869 ksdodanie 3-7 prac. dní
12,70 €
SPECTRUM SLIP005012 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
19,10 €




























































