SPECTRUM SLIP005024 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR ZLATÝ
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP005024 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x35, 1x30 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 90, 95 mm |
| Výška: | 140/1500, 97/1000 mm |
Príslušenstvo
14,00 €
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP005023 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR STRIEBORNÝ
skladom 12 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
2,65 €
SPECTRUM SLIP005017 - Stropné svietidlo CHLOE ELEMENTO 1xGU10 IP20 230V 95x140 mm čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Spectrum SLIP003058 - Bodové svietidlo Madara Libra 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 869 ksdodanie 3-7 prac. dní
12,70 €
SPECTRUM SLIP005014 - Stropné svietidlo CHLOE MINI, 1xGU10 230V IP20, 70x100mm strieborná/zlatá
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 3-7 prac. dní
8,10 €
SPECTRUM SLIP005013 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
19,10 €
SPECTRUM SLIP005023 - CHLOE ELEMENTO REFLEKTOR STRIEBORNÝ
skladom 12 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
2,65 €
Spectrum SLIP005065 - Stropné kúpeľňové svietidlo CHLOE GU10 IP44 1xGU10, Ø70, čierna
skladom u dodávateľa 2388 ksdodanie 3-7 prac. dní
8,65 €
SPECTRUM SLIP003014 - Stropné bodové svietidlo MADARA MINI II 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 746 ksdodanie 3-7 prac. dní
15,25 €
SPECTRUM SLIP004001 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V 94x125 mm strieborný
skladom 6 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
14,85 €
SPECTRUM SLIP003013 - Stropné bodové svietidlo MADARA MINI II 1xGU10, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
15,25 €
SPECTRUM SLIP005012 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
19,10 €

























































