SPECTRUM SLIP005010 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, biela
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP005010 |
Dostupnosť:
skladom 4 ks
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x50 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 120 mm |
| Výška: | 85 mm |
| Interiérové/Exteriérové: | INT |
| Rozmery: | 120x85 mm |
| Trieda ochrany: | I |
| Výkon: | 35 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP005011 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, čierna
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
14,45 €
SPECTRUM SLIP005012 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
19,10 €
SPECTRUM SLIP005013 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
19,10 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM SLIP003026 - Stropné bodové svietidlo MADARA MINI 6xGU10 230V IP20 biela
skladom 4 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
46,00 €
Spectrum SLIP003058 - Bodové svietidlo Madara Libra 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 869 ksdodanie 3-7 prac. dní
12,70 €
Spectrum SLI043033CCT_PW - Stropné LED svietidlo CHLOE COMPLETE SURFACE 7W, 2700/4000/6000K, 600lm, 45°, čierna
skladom u dodávateľa 1056 ksdodanie 3-7 prac. dní
5,80 €
SPECTRUM SLIP006020 - Bodové svietidlo SQUALLA VARIOSA 1xGU10, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
7,05 €
SPECTRUM SLIP005011 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, čierna
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
14,45 €
SPECTRUM SLIP005013 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 AR111, IP20, náklopná, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
19,10 €
SPECTRUM SLIP004003 - Stropné svietidlo CHLOE 1xGU10 IP20 230V 94x125 mm čierna/strieborná
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
13,70 €
SPECTRUM SLIP003013 - Stropné bodové svietidlo MADARA MINI II 1xGU10, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
15,25 €



























































