TK Lighting 10123 - Stropné drevené jednobodové svietidlo Eve 1xGX53, buk
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10123 |
Dostupnosť:
Skladom 5 ks
ihneď na odoslanie Dalších 153 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 153 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | drevo, kov |
| Farba: | buk |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GX-53 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x11 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 95 mm |
| Výška: | 45 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10197 - Nástenné drevené svietidlo Eve 1xGU10, buk/čierna
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
38,15 €
TK Lighting 10121 - Stropné drevené jednobodové svietidlo Eve 1xGU10, buk
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 4-14 dní
29,65 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10796 - Bodové svietidlo AMIS WHITE 3xGU10, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 469 ksdodanie 4-14 dní
70,80 €
TK Lighting 3239 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, čierna
skladom u dodávateľa 43 ksdodanie 4-14 dní
29,65 €
TK Lighting 10269 - Stropné drevené bodové svietidlo Estera wood 3xG9, biela/orech
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
61,60 €
TK Lighting 11028 - Stropné svietidlo TUNE BROWN M 1xGU10, Ø55, hnedá
skladom u dodávateľa 395 ksdodanie 4-14 dní
12,60 €
TK Lighting 4352 - Bodové svietidlo Jet 2xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1649 ksdodanie 4-14 dní
30,30 €
TK Lighting 2731 - Stropné svietidlo Fairy graphite 6xE27, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
187,45 €
TK Lighting 10239 - Bodové svietidlo Livia 2xGU10, béžová
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 4-14 dní
28,15 €
TK Lighting 10027 - Stropné bodové svietidlo Tune 1xGU10, Ø55x240, biela
skladom u dodávateľa 937 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 10261 - Stropné svietidlo Elton 3xG9, 565x510, čierna/biela
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
69,30 €
TK Lighting 10003 - Stropné bodové svietidlo Vox 3xGU10 + 3xG9, čierna/biela
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
103,65 €


























































