Idea led ID-2363 – LED pásik COB 10W/m, 3000K, 900lm/m, 24V, IP20, 5m
| Výrobca: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2363 |
| Výrobca: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-2363 – LED pásik COB 10W/m, 3000K, 900lm/m, 24V, IP20, 5m
Spoľahlivý LED pásik COB s príkonom 10 W/m a hustotou 320 LED/m poskytuje rovnomerné a plynulé svetlo bez rušivých bodov. Farebná teplota 3000K vytvára útulné teplé biele osvetlenie, vhodné do obývačiek, spální alebo oddychových zón.
Pásik je stmievateľný, takže intenzitu svetla je možné prispôsobiť podľa potreby. Možnosť strihu každých 50 mm uľahčuje montáž a prispôsobenie konkrétnemu priestoru.
Technické parametre
- Typ: LED pásik COB
- Výkon: 10 W/m
- Svetelný tok: 900 lm/m
- Farebná teplota: 3000 K (teplá biela)
- Napätie: 24 V
- Šírka: 8 mm
- CRI: Ra80
- Dĺžka balenia: 5 m
- Krytie: IP20
- Počet LED: 320/m
- Uhol svietenia: 120°
- Strihanie: po 50 mm
- Stmievateľný: áno
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Napätie: | 24 V |
| Max. výkon: | 10 W |
| Svetelný tok: | 900 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | áno |
| Dĺžka: | 5000 mm |
| Šírka: | 8 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2375-10M-IP67 – LED pásik COB RGBCCT 20W/m, RGB + 3000–6000K, 1140lm/m, 24V, IP67, 10m
skladom u dodávateľa 121 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2274 – LED pásik COB 14,4W/m, RGB, 12V, IP20, 5m
skladom u dodávateľa 102 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2236-10M – LED pásik COB SLIM 12W/m, 6300K, 1070lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2273 – LED pásik COB 14,4W/m, 3000–6500K, 1500lm/m, 12V, Ra90, IP20, 5m
skladom u dodávateľa 366 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2470 - LED pásik COB 15W/m, 3000K, 2050lm/m, 24V, IP20, Ra90, 10 mm, 5m
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2471 – LED pásik COB 15W/m, 6000K, 2100lm/m, 24V, Ra90, IP20, 5m
skladom u dodávateľa 75 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2275 – LED pásik COB 11W/m, 3000K, 1000lm/m, Ra90, 12V, IP20, 5m
skladom u dodávateľa 268 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2268 – LED pásik COB 4,9W/m, 4000K, 535lm/m, Ra>90, 12V, IP20, 5m
skladom u dodávateľa 191 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2280 – LED pásik COB 11W/m, 3000K, 875lm/m, 24V, Ra90, IP20, 5m
skladom u dodávateľa 269 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-2296 - LED pásik COB 11W/m, 2080K, 730lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA80, 5m
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 3-14 dní




























































