Rendl R12015 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, antracit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12015 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 107 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 1x3 W |
| Svetelný tok: | 80 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Šírka: | 64 mm |
| Výška: | 67 mm |
| Montážny otvor: | 60x55 mm |
| Zápustná hĺbka: | 70 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12014 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, striebornosivá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
47,35 €
Rendl R12013 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, biela
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
47,35 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12013 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, biela
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
47,35 €
Rendl R14143 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, striebornosivá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
36,25 €
Rendl R14204 – Zapustené LED svietidlo do steny REP 18 6W, 3000K, 330lm, 90°, IP65, biela
skladom u dodávateľa 78 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R13567 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Segno IP54, 3W, 3000K, 170x65, antracit
skladom u dodávateľa 129 ksdodanie 6-14 dní
85,10 €
Rendl R12686 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, striebornosivá
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 6-14 dní
28,10 €
Rendl R12014 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, striebornosivá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
47,35 €
Rendl R12685 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, striebornosivá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
26,65 €
Rendl R14142 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, biela
skladom u dodávateľa 179 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R12577 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Per IP54, 3W, 3000K, 76lm, 107x70, antracit
skladom u dodávateľa 208 ksdodanie 6-14 dní
47,35 €
Rendl R12613 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 189 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €



























































