Rendl R12627 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Rasq IP65, 9W, 3000K, 190lm, 250x86, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12627 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 9, LED 8, 5 W |
| Svetelný tok: | 190 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Dĺžka: | 250 mm |
| Výška: | 86 mm |
| Hĺbka: | 64 mm |
| Montážny otvor: | 237x77 mm |
| Zápustná hĺbka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12628 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Rasq IP65, 9W, 3000K, 190lm, 250x86, antracit
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R14204 – Zapustené LED svietidlo do steny REP 18 6W, 3000K, 330lm, 90°, IP65, biela
skladom u dodávateľa 78 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R12013 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, biela
skladom u dodávateľa 75 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R13621 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Ragg IP65, 12W, 3000K, 406lm, 250x98, čierna
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní
88,85 €
Rendl R14206 – Zapustené LED svietidlo do steny REP 27 10W, 3000K, 431lm, 90°, IP65, biela
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 6-14 dní
88,85 €
Rendl R12537 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, biela
skladom u dodávateľa 246 ksdodanie 6-14 dní
62,20 €
Rendl R12534 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq S IP65, 1,5 W, 3000K, 30lm, 90x90, antracit
skladom u dodávateľa 108 ksdodanie 6-14 dní
51,80 €
Rendl R12533 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq S IP65, 1,5 W, 3000K, 30lm, 90x90, biela
skladom u dodávateľa 101 ksdodanie 6-14 dní
51,80 €
Rendl R12577 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Per IP54, 3W, 3000K, 76lm, 107x70, antracit
skladom u dodávateľa 208 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R12576 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Per IP54, 3W, 3000K, 76lm, 107x70, biela
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R12014 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, striebornosivá
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €



























































