Rendl R12616 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12616 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 52 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 3 W |
| Svetelný tok: | 120 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Priemer: | 50 mm |
| Montážny otvor: | 40 mm |
| Zápustná hĺbka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12613 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 189 ksdodanie 6-14 dní
46,30 €
Rendl R12615 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 180 ksdodanie 6-14 dní
46,30 €
Rendl R12618 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
46,30 €
Rendl R12621 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 157 ksdodanie 6-14 dní
46,30 €
Rendl R12619 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 95 ksdodanie 6-14 dní
46,30 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12613 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 189 ksdodanie 6-14 dní
46,30 €
Rendl R12686 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, striebornosivá
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
28,15 €
Rendl R12538 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, antracit
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 6-14 dní
62,20 €
Rendl R12537 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, biela
skladom u dodávateľa 246 ksdodanie 6-14 dní
62,20 €
Rendl R12627 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Rasq IP65, 9W, 3000K, 190lm, 250x86, biela
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 6-14 dní
146,25 €
Rendl R12621 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 157 ksdodanie 6-14 dní
46,30 €
Rendl R14205 – Zapustené LED svietidlo do steny REP 18 6W, 3000K, 330lm, 90°, IP65, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
53,70 €
Rendl R14204 – Zapustené LED svietidlo do steny REP 18 6W, 3000K, 330lm, 90°, IP65, biela
skladom u dodávateľa 78 ksdodanie 6-14 dní
53,70 €
Rendl R13621 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Ragg IP65, 12W, 3000K, 406lm, 250x98, čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 6-14 dní
88,90 €
Rendl R12013 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, biela
skladom u dodávateľa 70 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €



























































