Rendl R12615 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, čierna
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12615 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 176 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 3 W |
| Svetelný tok: | 100 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Priemer: | 50 mm |
| Montážny otvor: | 40 mm |
| Zápustná hĺbka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12613 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 189 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12616 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 53 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12618 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12621 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 151 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12619 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 95 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12538 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, antracit
skladom u dodávateľa 60 ksdodanie 6-14 dní
62,15 €
Rendl R14143 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, striebornosivá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
36,25 €
Rendl R14142 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, biela
skladom u dodávateľa 179 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R12619 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 95 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12613 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 189 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12015 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, antracit
skladom u dodávateľa 80 ksdodanie 6-14 dní
47,35 €
Rendl R12533 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq S IP65, 1,5 W, 3000K, 30lm, 90x90, biela
skladom u dodávateľa 101 ksdodanie 6-14 dní
51,80 €
Rendl R14144 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, antracit
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
36,25 €
Rendl R12618 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13567 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Segno IP54, 3W, 3000K, 170x65, antracit
skladom u dodávateľa 129 ksdodanie 6-14 dní
85,10 €



























































