Rendl R12535 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq M IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x140, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12535 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 82 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 3 W |
| Svetelný tok: | 90 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Šírka: | 140x140 mm |
| Hĺbka: | 15 mm |
| Montážny otvor: | 115x108 mm |
| Zápustná hĺbka: | 60 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12536 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq M IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x140, antracit
skladom u dodávateľa 86 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R12534 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq S IP65, 1,5 W, 3000K, 30lm, 90x90, antracit
skladom u dodávateľa 86 ksdodanie 6-14 dní
51,80 €
Rendl R12533 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq S IP65, 1,5 W, 3000K, 30lm, 90x90, biela
skladom u dodávateľa 101 ksdodanie 6-14 dní
51,80 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12013 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, biela
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
47,35 €
Rendl R14207 – Zapustené LED svietidlo do steny REP 27 10W, 3000K, 431lm, 90°, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 81 ksdodanie 6-14 dní
88,80 €
Rendl R12685 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, striebornosivá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
26,65 €
Rendl R12627 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Rasq IP65, 9W, 3000K, 190lm, 250x86, biela
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €
Rendl R12536 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq M IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x140, antracit
skladom u dodávateľa 86 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R14204 – Zapustené LED svietidlo do steny REP 18 6W, 3000K, 330lm, 90°, IP65, biela
skladom u dodávateľa 78 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R12616 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 52 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R14143 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, striebornosivá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
36,25 €
Rendl R12619 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 95 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12621 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 157 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €



























































