Rendl R12685 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, striebornosivá
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12685 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | striebornosivá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 3 W |
| Svetelný tok: | 270 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Priemer: | 58 mm |
| Hĺbka: | 10 mm |
| Montážny otvor: | 56 mm |
| Zápustná hĺbka: | 90 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12686 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, striebornosivá
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
28,15 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12537 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, biela
skladom u dodávateľa 246 ksdodanie 6-14 dní
62,20 €
Rendl R12536 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq M IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x140, antracit
skladom u dodávateľa 86 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13567 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Segno IP54, 3W, 3000K, 170x65, antracit
skladom u dodávateľa 129 ksdodanie 6-14 dní
85,15 €
Rendl R14207 – Zapustené LED svietidlo do steny REP 27 10W, 3000K, 431lm, 90°, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 6-14 dní
88,85 €
Rendl R12576 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Per IP54, 3W, 3000K, 76lm, 107x70, biela
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R12613 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 196 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13620 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Ragg IP65, 12W, 3000K, 406lm, 250x98, biela
skladom u dodávateľa 188 ksdodanie 6-14 dní
88,85 €
Rendl R12538 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, antracit
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 6-14 dní
62,20 €
Rendl R12621 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 157 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R14205 – Zapustené LED svietidlo do steny REP 18 6W, 3000K, 330lm, 90°, IP65, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
53,65 €



























































