Rendl R12613 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12613 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 196 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 3 W |
| Svetelný tok: | 100 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Priemer: | 50 mm |
| Montážny otvor: | 40 mm |
| Zápustná hĺbka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12615 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 185 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12616 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12618 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12621 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 157 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12619 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 95 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12534 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq S IP65, 1,5 W, 3000K, 30lm, 90x90, antracit
skladom u dodávateľa 108 ksdodanie 6-14 dní
51,80 €
Rendl R12619 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 95 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13620 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Ragg IP65, 12W, 3000K, 406lm, 250x98, biela
skladom u dodávateľa 188 ksdodanie 6-14 dní
88,85 €
Rendl R12616 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12013 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, biela
skladom u dodávateľa 75 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R12536 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq M IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x140, antracit
skladom u dodávateľa 86 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R12685 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, striebornosivá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
26,65 €
Rendl R12538 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, antracit
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 6-14 dní
62,20 €
Rendl R12621 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 157 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12015 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, antracit
skladom u dodávateľa 127 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €



























































