Rendl R12533 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq S IP65, 1,5 W, 3000K, 30lm, 90x90, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12533 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 101 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 1, 5 W |
| Svetelný tok: | 30 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Šírka: | 90x90 mm |
| Hĺbka: | 12 mm |
| Montážny otvor: | 75x72 mm |
| Zápustná hĺbka: | 60 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12536 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq M IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x140, antracit
skladom u dodávateľa 86 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R12535 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq M IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x140, biela
skladom u dodávateľa 82 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R12534 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq S IP65, 1,5 W, 3000K, 30lm, 90x90, antracit
skladom u dodávateľa 86 ksdodanie 6-14 dní
51,80 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12618 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13620 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Ragg IP65, 12W, 3000K, 406lm, 250x98, biela
skladom u dodávateľa 188 ksdodanie 6-14 dní
88,80 €
Rendl R14206 – Zapustené LED svietidlo do steny REP 27 10W, 3000K, 431lm, 90°, IP65, biela
skladom u dodávateľa 66 ksdodanie 6-14 dní
88,80 €
Rendl R12628 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Rasq IP65, 9W, 3000K, 190lm, 250x86, antracit
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €
Rendl R12014 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, striebornosivá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
47,35 €
Rendl R14204 – Zapustené LED svietidlo do steny REP 18 6W, 3000K, 330lm, 90°, IP65, biela
skladom u dodávateľa 78 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R14207 – Zapustené LED svietidlo do steny REP 27 10W, 3000K, 431lm, 90°, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 81 ksdodanie 6-14 dní
88,80 €
Rendl R12686 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, striebornosivá
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 6-14 dní
28,10 €
Rendl R12537 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, biela
skladom u dodávateľa 246 ksdodanie 6-14 dní
62,15 €
Rendl R12615 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 100lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 175 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €



























































