Idea led ID-8030 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo ANTILA 10W, 4000K, 1000lm, IP54, čierna/mliečna
| Výrobca: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-8030 |
| Výrobca: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-8030 – Vonkajšie stojanové LED svietidlo ANTILA 10W, 4000K, 1000lm, IP54, čierna/mliečna
Moderné vonkajšie stojanové LED svietidlo ANTILA je elegantným a praktickým riešením na osvetlenie záhrad, príjazdových ciest, chodníkov alebo terás. Vďaka kombinácii čierneho tela a mliečneho difúzora poskytuje príjemné a rovnomerné osvetlenie bez oslnenia. Zabudovaný LED zdroj s výkonom 10W a teplotou chromatickosti 4000K vytvára neutrálnu bielu farbu svetla, ktorá je ideálna pre vonkajšie priestory. Svetelný tok 1000lm zabezpečí dostatok svetla pri nízkej spotrebe energie. Krytie IP54 zaručuje odolnosť voči prachu a striekajúcej vode, takže svietidlo je vhodné na celoročné použitie.
Technické parametre:
- Výkon: 10W
- Svetelný tok: 1000lm
- Napätie: 220–240V
- Krytie: IP54
- Farba svetla: neutrálna biela (4000K)
- Materiál: hliník/plast
- Difúzor: mliečny
- Rozmery: 600×80×30 mm
- Základňa: 120×80 mm
- Zabudovaný LED zdroj
| Materiál: | plast, hliník |
| Farba: | čierna, mliečna |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 10 W |
| Svetelný tok: | 1000 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 15000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 80 mm |
| Šírka: | 30 mm |
| Výška: | 600 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |


























































