Rendl R12537 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12537 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 246 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 3 W |
| Svetelný tok: | 90 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Dĺžka: | 140 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Hĺbka: | 12 mm |
| Montážny otvor: | 115x50 mm |
| Zápustná hĺbka: | 60 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12538 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, antracit
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 6-14 dní
62,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13566 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Segno IP54, 3W, 3000K, 170x65, biela
skladom u dodávateľa 136 ksdodanie 6-14 dní
85,15 €
Rendl R12686 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, striebornosivá
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
28,15 €
Rendl R12619 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 95 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R14205 – Zapustené LED svietidlo do steny REP 18 6W, 3000K, 330lm, 90°, IP65, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
53,65 €
Rendl R12685 - Vonkajšie orientačné LED svietidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, striebornosivá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
26,65 €
Rendl R12014 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, striebornosivá
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R12015 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, antracit
skladom u dodávateľa 127 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R12628 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Rasq IP65, 9W, 3000K, 190lm, 250x86, antracit
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
146,20 €
Rendl R12577 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Per IP54, 3W, 3000K, 76lm, 107x70, antracit
skladom u dodávateľa 208 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R12627 - Vonkajšie zápustné LED svietidlo do steny Rasq IP65, 9W, 3000K, 190lm, 250x86, biela
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €


























































