Rendl R10367 - Vonkajšie stojanové svietidlo Ponder 1xE27, IP44, 204mm, čierna/saténové sklo
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R10367 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 113 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | hliník, sklo |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x18 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 110x110 mm |
| Výška: | 204 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10433 - Vonkajšie stojanové svietidlo Ponder 1xE27, IP44, 650mm, čierna/saténové sklo
skladom u dodávateľa 67 ksdodanie 6-14 dní
146,10 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12626 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Abax 15W, 3000K, 423lm, IP54, V650, antracit
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 6-14 dní
251,50 €
Rendl R13936 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Bobo 8W, 3000K, 640lm, IP65, V395, antracit
skladom u dodávateľa 59 ksdodanie 6-14 dní
133,15 €
Rendl R14172 – Vonkajšie stojanové LED svietidlo TORIN 60 7W, 3000K, 580 lm, IP65, Ra90, čierna
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
170,15 €
Rendl R10548 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, V886, Vantracit
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 6-14 dní
183,05 €
Rendl R12515 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP44, antracit/opál
skladom u dodávateľa 68 ksdodanie 6-14 dní
162,75 €
Rendl R13932 - Venkovní stojanové LED svítidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 6-14 dní
142,40 €
Rendl R14173 - Vonkajšie stojanové svietidlo JEAN 50,1xG9, IP54, antracit + zásuvky
skladom u dodávateľa 91 ksdodanie 6-14 dní
177,50 €
Rendl R14169 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo TORIN 30 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, sivá
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 6-14 dní
109,10 €
Rendl R14174 - Vonkajšie stojanové svietidlo KING 30 R7s 78mm, IP65, antracit/dekor dreva
skladom u dodávateľa 94 ksdodanie 6-14 dní
214,50 €
Rendl R14197 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo BONN 65 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, čiernosivá
skladom u dodávateľa 79 ksdodanie 6-14 dní
155,35 €



























































