Rendl R13564 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Claire 6W, 3000K, 240lm, IP54, antracit/mliečna
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13564 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | akryl, hliník |
| Farba: | antracit - tmavě šedá, mliečna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 6 W |
| Svetelný tok: | 240 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Dĺžka: | 141 mm |
| Výška: | 66 mm |
| Hĺbka: | 108 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13563 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Claire 6W, 3000K, 143lm, IP54, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 126 ksdodanie 6-14 dní
101,70 €
Rendl R13565 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Claire 9W, 3000K, 384lm, IP54, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 127 ksdodanie 6-14 dní
123,90 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13563 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Claire 6W, 3000K, 143lm, IP54, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 126 ksdodanie 6-14 dní
101,70 €
Rendl R13736 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
66,55 €
Rendl R13615 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Twist 12W, 3000K, 980lm, IP65, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
88,75 €
Rendl R14126 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
123,90 €
Rendl R12825 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Atlanta 6W, 3000K, 780lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 87 ksdodanie 6-14 dní
68,40 €
Rendl R12010 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIA 2x3W, 3000K, 270lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 6-14 dní
61,00 €
Rendl R13737 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 6-14 dní
66,55 €
Rendl R13641 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Camargue 6W, 3000K, 550lm, IP65, antracit/satén
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
118,35 €
Rendl R13504 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Andante 21W, 3000K, 1200lm, IP65, antracit/matný akryl
skladom u dodávateľa 142 ksdodanie 6-14 dní
142,40 €
Rendl R12574 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 6-14 dní
123,90 €





























































