Spectrum SLI003054CCT_PW - Vonkajšie stojanové svietidlo STELLA COLUMN GU10, 6W, 3000/4000/6000K, 450lm, sivá
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLI003054CCT_PW |
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
Spectrum SLI003054CCT_PW – Vonkajšie stojanové svietidlo STELLA COLUMN GU10, 6W, 3000/4000/6000K, 450 lm, sivá
Moderné vonkajšie stojanové svietidlo STELLA COLUMN predstavuje praktické riešenie pre osvetlenie záhrady, chodníkov a príjazdových ciest. Elegantné stĺpikové prevedenie v sivej farbe pôsobí nenápadne a ľahko zapadne do rôznych typov exteriérov. Vďaka kvalitnému spracovaniu je vhodné na každodenné použitie vonku.
Svietidlo obsahuje LED žiarovku GU10 (6W, 450 lm) s možnosťou nastavenia teploty chromatickosti 3000K / 4000K / 6000K, čo umožňuje prispôsobiť farbu svetla podľa potreby – od teplého po studené svetlo. Konštrukcia z odolného materiálu zabezpečuje spoľahlivú prevádzku aj v náročnejších podmienkach. Ideálne riešenie pre vonkajšie LED osvetlenie.
Vlastnosti
• Typ svietidla: vonkajšie stojanové svietidlo
• Pätica: GU10
• Príkon: 6W
• Svetelný tok: 450 lm
• Teplota chromatickosti: 3000K / 4000K / 6000K
• Svetelný zdroj: LED žiarovka GU10 (súčasť balenia)
• Materiál: polykarbonát
• Farba: sivá
• Napätie: 230 V
• Montáž: stojanová (stĺpiková)
• Použitie: exteriér
Hlavné výhody
• Odolné vonkajšie stĺpikové svietidlo pre záhradu aj chodníky
• Súčasťou balenia LED žiarovka GU10 6W s nastaviteľnou farbou svetla
• Variabilná teplota svetla 3000/4000/6000K
• Moderný dizajn pre osvetlenie exteriéru domu
• Kvalitné spracovanie pre dlhú životnosť svietidla
• Jednoduchá montáž a široké využitie
| Materiál: | polykarbonát |
| Farba: | sivá |
| Farba svetla: | nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela, teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Svetelný tok: | 450, - lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 270 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Mechanická odolnosť (IK): | 08 |
| Priemer: | 175 mm |
| Výška: | 722 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Spectrum SLI003053CCT_PW - Vonkajšie stojanové svietidlo STELLA COLUMN GU10, 6W, 3000/4000/6000K, 450lm, čierna
skladom u dodávateľa 115 ksdodanie 3-7 prac. dní

























































