Rendl R10433 - Vonkajšie stojanové svietidlo Ponder 1xE27, IP44, 650mm, čierna/saténové sklo
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R10433 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 67 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | hliník, sklo |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x18 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 108x108 mm |
| Výška: | 650 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10367 - Vonkajšie stojanové svietidlo Ponder 1xE27, IP44, 204mm, čierna/saténové sklo
skladom u dodávateľa 113 ksdodanie 6-14 dní
94,35 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R10367 - Vonkajšie stojanové svietidlo Ponder 1xE27, IP44, 204mm, čierna/saténové sklo
skladom u dodávateľa 113 ksdodanie 6-14 dní
94,35 €
Rendl R10548 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, V886, Vantracit
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 6-14 dní
183,20 €
Rendl R11171 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Sonet 7W, 3000K, 477lm, IP54, V450, antracit
skladom u dodávateľa 84 ksdodanie 6-14 dní
177,65 €
Rendl R14173 - Vonkajšie stojanové svietidlo JEAN 50,1xG9, IP54, antracit + zásuvky
skladom u dodávateľa 91 ksdodanie 6-14 dní
177,65 €
Rendl R14170 – Vonkajšie stojanové LED svietidlo TORIN 30 7W, 3000K, 580 lm, IP65, Ra90, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
109,15 €
Rendl R12626 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Abax 15W, 3000K, 423lm, IP54, V650, antracit
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 6-14 dní
251,65 €
Rendl R13932 - Venkovní stojanové LED svítidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 6-14 dní
142,50 €
Rendl R14169 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo TORIN 30 7W, 3000K, 580lm, IP65, Ra90, sivá
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 6-14 dní
109,15 €
Rendl R13636 - Vonkajšie stojanové svietidlo Bonnie 1xE27, IP44, antracit/opál
skladom u dodávateľa 89 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €
Rendl R14174 - Vonkajšie stojanové svietidlo KING 30 R7s 78mm, IP65, antracit/dekor dreva
skladom u dodávateľa 94 ksdodanie 6-14 dní
214,65 €


























































