Idea led ID-4601-00 - Stropné LED svietidlo DENVER 24W, 3000/4000/6000K, 2570lm, IP20, Ø290, biela
| Výrobca: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-4601-00 |
| Výrobca: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-4601-00 – Stropné LED svietidlo DENVER 24W, 3000/4000/6000K, 2570lm, IP20, Ø290, biela
Stropné LED svietidlo DENVER v modernom bielom prevedení prináša elegantné a funkčné riešenie osvetlenia interiéru. Vďaka technológii CCT si môžete jednoducho prepínať medzi teplým, neutrálnym a studeným bielym svetlom podľa nálady či účelu miestnosti. Svetelný tok 2570lm zabezpečí dostatočné osvetlenie aj pre stredne veľké priestory. Svietidlo je ideálne do obývacích izieb, spální, kuchýň aj chodieb, kde oceníte jeho jednoduchý dizajn a univerzálne využitie.
Technické parametre:
- Výkon: 24W
- Svetelný tok: 2570lm
- Farebná teplota: 3000/4000/6000K (CCT)
- Napätie: 220–240V
- Krytie: IP20
- Priemer: 290 mm
- Farba: biela
| Materiál: | plast |
| Farba: | mliečna, biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela, studená biela, teplá biela, nastaviteľná |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 24 W |
| Svetelný tok: | 2570 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 290 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Idea led ID-4600-00 - Stropné LED svietidlo DENVER 18W, 3000/4000/6000K, 1800lm, IP20, Ø230, biela
skladom u dodávateľa 359 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-4600-01 - Stropné LED svietidlo DENVER 18W, 3000/4000/6000K, 1800lm, IP20, Ø230, čierna
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-4601-01 - Stropné LED svietidlo DENVER 24W, 3000/4000/6000K, 2570lm, IP20, Ø290, čierna
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-4602-00 - Stropné LED svietidlo DENVER 36W, 3000/4000/6000K, 3960lm, IP20, Ø390, biela
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-4602-01 - Stropné LED svietidlo DENVER 36W, 3000/4000/6000K, 3960lm, IP20, Ø390, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-4620-00 - Stropné LED svietidlo DENVER 24W, 4000K, 2570lm, IP20, Ø290, biela + senzor
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-4620-01 - Stropné LED svietidlo DENVER 24W, 4000K, 2570lm, IP20, Ø290, čierna + senzor
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-4600-01 - Stropné LED svietidlo DENVER 18W, 3000/4000/6000K, 1800lm, IP20, Ø230, čierna
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-4712 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 36W, 4000K, 3240lm, Ø400, biela
skladom u dodávateľa 228 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-4602-01 - Stropné LED svietidlo DENVER 36W, 3000/4000/6000K, 3960lm, IP20, Ø390, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-4705 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 80W, 4000K, 7200lm, Ø800, čierna/biela
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-4600-00 - Stropné LED svietidlo DENVER 18W, 3000/4000/6000K, 1800lm, IP20, Ø230, biela
skladom u dodávateľa 359 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-4704 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 60W, 4000K, 5400lm, Ø600, čierna/biela
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-4701 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 24W, 4000K, 2160lm, Ø300, čierna/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-4602-00 - Stropné LED svietidlo DENVER 36W, 3000/4000/6000K, 3960lm, IP20, Ø390, biela
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-4601-01 - Stropné LED svietidlo DENVER 24W, 3000/4000/6000K, 2570lm, IP20, Ø290, čierna
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-4715 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 80W, 4000K, 7200lm, Ø800, biela
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 3-14 dní





























































