Idea led ID-4714 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 60W, 4000K, 5400lm, Ø600, biela
| Výrobca: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-4714 |
| Výrobca: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Stropné LED svietidlo IDEA LED ID-4714 HOUSTON 60W, 4000K, Ø600, biela
Moderné stropné LED svietidlo HOUSTON v čisto bielej farbe je ideálnou voľbou pre osvetlenie väčších obytných alebo komerčných priestorov. Vďaka svojmu jednoduchému, ale elegantnému dizajnu sa ľahko začlení do rôznych typov interiérov – od moderných až po klasické.
Toto svietidlo disponuje integrovaným LED modulom s výkonom 60 W, ktorý poskytuje silné a rovnomerné osvetlenie s celkovým svetelným tokom 5400 lm. Neutrálna farebná teplota 4000 K vytvára prirodzené denné svetlo vhodné pre každodenné činnosti S priemerom 600 mm dokáže efektívne osvetliť aj väčšie miestnosti.
Vlastnosti:
- Typ svietidla: stropné LED
- Výkon: 60 W
- Svetelný tok: 5400 lm
- Teplota svetla: 4000 K (neutrálna biela)
- Napätie: 220–240 V
- Priemer: 600 mm
- Farba: biela
- Štýl: minimalistický, moderný, nadčasový
- Vhodné pre: obývacie izby, kuchyne, spálne, kancelárie, zasadacie miestnosti a iné väčšie priestory
| Materiál: | polykarbonát, oceľ |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 60 W |
| Svetelný tok: | 5400 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 85 |
| Životnosť LED: | 35000 hod. |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 600 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-4711 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 24W, 4000K, 2160lm, Ø300, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-4712 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 36W, 4000K, 3240lm, Ø400, biela
skladom u dodávateľa 230 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-4715 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 80W, 4000K, 7200lm, Ø800, biela
skladom u dodávateľa 110 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-4711 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 24W, 4000K, 2160lm, Ø300, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-4701 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 24W, 4000K, 2160lm, Ø300, čierna/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Idea led ID-4602-00 - Stropné LED svietidlo DENVER 36W, 3000/4000/6000K, 3960lm, IP20, Ø390, biela
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-4601-00 - Stropné LED svietidlo DENVER 24W, 3000/4000/6000K, 2570lm, IP20, Ø290, biela
skladom u dodávateľa 600 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-4715 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 80W, 4000K, 7200lm, Ø800, biela
skladom u dodávateľa 110 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-4600-00 - Stropné LED svietidlo DENVER 18W, 3000/4000/6000K, 1800lm, IP20, Ø230, biela
skladom u dodávateľa 367 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-4702 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 36W, 4000K, 3240lm, Ø400, čierna/biela
skladom u dodávateľa 202 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-4712 - Stropné LED svietidlo HOUSTON 36W, 4000K, 3240lm, Ø400, biela
skladom u dodávateľa 230 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-4601-01 - Stropné LED svietidlo DENVER 24W, 3000/4000/6000K, 2570lm, IP20, Ø290, čierna
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-4602-01 - Stropné LED svietidlo DENVER 36W, 3000/4000/6000K, 3960lm, IP20, Ø390, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie



























































