Idea led ID-8010 - Vonkajšie nástenné svítidlo TAURUS 1xE27, IP54, čierna/mliečna
| Výrobca: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-8010 |
| Výrobca: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Vonkajšie nástenné svietidlo TAURUS ID-8010 1xE27, IP54, čierna/mliečna
Nástenné vonkajšie svietidlo TAURUS zaujme jednoduchým a elegantným dizajnom v kombinácii čiernej konštrukcie a mliečneho difúzora. Je ideálnou voľbou na osvetlenie vstupných priestorov, fasád, terás alebo záhradných múrov. Difúzor zaisťuje mäkké, rovnomerne rozptýlené svetlo bez oslnenia, takže vytvára príjemnú atmosféru.
Vďaka štandardnej pätici E27 si môžete zvoliť ľubovoľnú LED žiarovku podľa požadovanej intenzity a farby svetla. Stupeň krytia IP54 zaručuje odolnosť proti prachu a striekajúcej vode, čo umožňuje bezproblémové použitie aj vo vonkajšom prostredí.
Vlastnosti:
- Typ: vonkajšie nástenné svietidlo
- Pätica: 1x E27 (žiarovka nie je súčasťou balenia)
- Farba: čierna / mliečne biely difúzor
- Krytie: IP54 – odolné voči prachu a vlhkosti
- Použitie: fasády domov, vstupy, terasy, záhrady
- Možnosť výmeny svetelného zdroja podľa potreby
| Materiál: | plast, hliník |
| Farba: | čierna, mliečna |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x30 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Dĺžka: | 165 mm |
| Šírka: | 165 mm |
| Hĺbka: | 190 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-8014 - Vonkajšie nástenné svietidlo CETUS 1xE27, IP54, čierna/mliečna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Idea led ID-8014-CZ - Vonkajšie nástenné svietidlo CETUS 1xE27, IP54, čierna/mliečna + senzor
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Idea led ID-9072 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo LUNA CCT 18W, 3000/4000/6000K, 1170lm, IP54, 120cm, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
IDEA LED ID-9065 – Nástenné LED svietidlo ASTER 2×4W, 4200K, 560lm, 30 cm, IP54, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-8007 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo LEO 2x3W, 4000K, 490lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 356 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9071 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo LUNA CCT 12W, 3000/4000/6000K, 780lm, IP54, 90cm, čierna
skladom u dodávateľa 787 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9067 - Nástenné LED svietidlo ASTER 2x16W, 4200K, 2240lm, 90cm, IP54, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-8020 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PICTO 6x1W, 4000K, 660lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 407 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-8003 - Vonkajšie nástenné svietidlo DRACO 1xE27, IP54, čierna/mliečna
skladom u dodávateľa 239 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-8021 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PICTO 6x1W, 4000K, 660lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 556 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-8004 - Vonkajšie nástenné svietidlo HYDRA 1xE27, IP54, čierna/mliečna
skladom u dodávateľa 503 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-8008 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo LEO 2x3W, 4000K, 490lm, IP54, čierna
Skladom 5 ksihneď na odoslanie



























































