Idea led ID-8014 - Vonkajšie nástenné svietidlo CETUS 1xE27, IP54, čierna/mliečna
| Výrobca: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-8014 |
| Výrobca: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea ľad ID-8014 – Vonkajšie nástenné svietidlo CETUS 1xE27, IP54, čierna/mliečna
Vonkajšie nástenné svietidlo CETUS je elegantné a odolné svietidlo vhodné na osvetlenie vstupov, terás, záhrad alebo chodníkov. Kombinácia čierneho tela a mliečneho difúzora zaisťuje príjemné, rovnomerné rozptýlenie svetla bez oslňovania. Vďaka krytiu IP54 je chránené proti prachu a striekajúcej vode, čo umožňuje jeho použitie vo vonkajšom prostredí po celý rok. Svietidlo je určené pre žiarovku s päticou E27 (nie je súčasťou dodávky), čo umožňuje zvoliť výkon a teplotu svetla podľa vašich potrieb.
Vlastnosti:
- Typ: vonkajšie nástenné svietidlo
- Pätica: 1x E27 (žiarovka nie je súčasťou balenia)
- Farba: čierna / mliečny difúzor
- Krytie: IP54 – odolné voči vlhkosti a prachu
- Použitie: vstupy, terasy, chodníky, fasády
- Odporúčaný priemer žiarovky: 60 cm
| Materiál: | plast, hliník |
| Farba: | čierna, mliečna |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x30 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Dĺžka: | 260 mm |
| Výška: | 125 mm |
| Hĺbka: | 125 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-8010 - Vonkajšie nástenné svítidlo TAURUS 1xE27, IP54, čierna/mliečna
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-8014-CZ - Vonkajšie nástenné svietidlo CETUS 1xE27, IP54, čierna/mliečna + senzor
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Idea led ID-8007 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo LEO 2x3W, 4000K, 490lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 356 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-8004 - Vonkajšie nástenné svietidlo HYDRA 1xE27, IP54, čierna/mliečna
skladom u dodávateľa 501 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-8020 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PICTO 6x1W, 4000K, 660lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 332 ksdodanie 3-14 dní
IDEA LED ID-9065 – Nástenné LED svietidlo ASTER 2×4W, 4200K, 560lm, 30 cm, IP54, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-9072 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo LUNA CCT 18W, 3000/4000/6000K, 1170lm, IP54, 120cm, čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Idea led ID-8010 - Vonkajšie nástenné svítidlo TAURUS 1xE27, IP54, čierna/mliečna
skladom u dodávateľa 47 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-8021 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PICTO 6x1W, 4000K, 660lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 495 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-9071 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo LUNA CCT 12W, 3000/4000/6000K, 780lm, IP54, 90cm, čierna
skladom u dodávateľa 778 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-8003 - Vonkajšie nástenné svietidlo DRACO 1xE27, IP54, čierna/mliečna
skladom u dodávateľa 237 ksdodanie 3-14 dní
Idea led ID-8008 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo LEO 2x3W, 4000K, 490lm, IP54, čierna
Skladom 5 ksihneď na odoslanie





























































