Kaja K-5794 - Stropné svietidlo SAVIA 6xE14, béžová/zlatá/biela
| Výrobca: Kaja | |
| Kód: Kaa-K-5794 |
Kaja K-5794 – Stropné svietidlo SAVIA 6×E14, béžová/zlatá/biela
Elegantné stropné svietidlo SAVIA od značky Kaja zaujme moderným dizajnom v kombinácii béžovej, zlatej a bielej farby. Šesť svetelných ramien s päticou E14 je ukončených sklenenými tienidlami, ktoré zabezpečujú jemné a rovnomerné rozptýlenie svetla.
Vďaka možnosti rozdelenia vypínača 3+3 môžete zapínať len polovicu alebo všetkých šesť svetelných zdrojov naraz, čo umožňuje prispôsobiť intenzitu osvetlenia podľa potreby. Pevná kombinácia kovu a skla pôsobí elegantne a odolne. Svietidlo je ideálne do obývačky, spálne alebo jedálne, kde vytvorí príjemnú a teplú atmosféru.
Technické parametre
- Typ: stropné svietidlo
- Model: SAVIA
- Pätica: 6×E14
- Materiál: kov / sklo
- Farba: béžová / zlatá / biela
- Krytie: IP20
- Možnosť rozdelenia svetiel: áno (3+3)
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | béžová, biela, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6x10 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Dĺžka: | 710 mm |
| Šírka: | 450 mm |
| Výška: | 300 mm |
Kaja K-5790 - Luster SAVIA 1xE14, Ø140, béžová/zlatá/biela
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 3-14 dní
Kaja K-5791 - Stropné svietidlo SAVIA 2xE14, béžová/zlatá/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Kaja K-5792 - Stropné svietidlo SAVIA 3xE14, béžová/zlatá/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Kaja K-5793 - Stropné svietidlo SAVIA 4xE14, béžová/zlatá/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Kaja K-5795 - Nástenné svietidlo SAVIA 1xE14, béžová/zlatá/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Kaja K-5792 - Stropné svietidlo SAVIA 3xE14, béžová/zlatá/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Kaja K-5791 - Stropné svietidlo SAVIA 2xE14, béžová/zlatá/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Kaja K-5793 - Stropné svietidlo SAVIA 4xE14, béžová/zlatá/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme


























































