Kaja K-F16814 - Tiffany lampa SUNFLOWER 1xE27, Ø400, multicolor
| Výrobca: Kaja | |
| Kód: Kaa-K-F16814 |
Kaja K-F16814 – Tiffany lampa SUNFLOWER 1xE27, Ø400, multicolor
Stojacia lampa Kaja SUNFLOWER v štýle Tiffany prináša do interiéru teplo a umelecký šarm. Jej vitrážové tienidlo s priemerom Ø400 mm je zdobené motívom slnečníc v odtieňoch zlatožltej, oranžovej a zelenej, ktoré po rozsvietení vytvárajú hrejivú žiaru pripomínajúcu letné slnko. Každá lampa je originálne ručne vyrobené dielo, zostavené z desiatok farebných sklíčok. Model SUNFLOWER vynikne ako výrazný dekoračný prvok v obývačke, spálni či pracovni, kde dodá priestoru charakter a harmóniu.
Vlastnosti:
• Typ svetelného zdroja: 1x E27
• Maximálny príkon žiarovky: 15 W (LED)
• Napätie: 230V
• Priemer tienidla: Ø400 mm
• Materiál tienidla: ručne skladané vitrážové sklo
• Materiál podstavca: kov v starobronzovej povrchovej úprave
• Stupeň krytia: IP20
• Štýl: Tiffany / vitrážový / prírodný / retro
• Použitie: interiérové (obývačka, spálňa, pracovňa)
• Žiarovka nie je súčasťou balenia
Hlavné výhody:
• Ručne vyrábané vitrážové tienidlo s motívom slnečníc
• Teplé, rozptýlené svetlo s útulným efektom
• Stabilná kovová konštrukcia v elegantnom vintage štýle
• Každý kus je originálnym umeleckým doplnkom
• Perfektný akcent do klasických aj moderných interiérov
| Materiál: | kov, sklo |
| Farba: | multicolor |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 2x15 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Priemer: | 400 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Kaja K-P16814 - Tiffany luster SUNFLOWER 1xE27, Ø400, multicolor
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Kaja K-G16814 - Lampička tiffany veľká SUNFLOWER 1xE27, Ø400, multicolor
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 3-14 dní
Kaja K-G12814 - Lampička tiffany malá SUNFLOWER 1xE27, Ø300, multicolor
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 3-14 dní
Kaja K-F16835 - Tiffany lampa ROSE 2xE27, Ø400, multicolor
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Kaja K-F161386 - Stojacia lampa TIFFANY BUTTERFLY 2xE27, multicolor
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 3-14 dní
Kaja K-F16835 - Tiffany lampa ROSE 2xE27, Ø400, multicolor
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Kaja K-F161386 - Stojacia lampa TIFFANY BUTTERFLY 2xE27, multicolor
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 3-14 dní



























































