LUXERA 33304 - Krištáľové stropné svietidlo GRANADA 6xE14/40W chróm/číra
| Výrobca: LUXERA | |
| Kód: LL.33304 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | LUXERA |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | krištáľ, kov |
| Farba: | chróm-lesklý, čirá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6x40, 40 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Priemer: | 530 mm |
| Šírka: | 530 mm |
| Výška: | 510 mm |
| Hĺbka: | 530 mm |
Mohlo by vás zaujímať
LUXERA 62413 - Krištáľové svietidlo XAVER 4xGU10, chróm/číra
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
165,85 €
LUXERA 62441 - Stropné krištáľové svietidlo Elipthon II. 10xG9, 810x240, zlatá/číra
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 2-5 dní
268,30 €
LUXERA 62412 - Krištáľové svietidlo CHESTER 6xGU10, chróm/číra
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
195,10 €
LUXERA 62409 - Stropné krištáľové LED svietidlo ARAMEA ,7xGU10 + LED 24W, 3000K, 1920lm, Ø600, oceľ/číra
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
424,40 €
LUXERA 62424 - Stropné LED svietidlo GIRO 60W, 3000K, 4500lm, Ø800, chróm/krištáľ
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
517,05 €
LUXERA 62410 - Krištáľový luster COIL 4xGU10/50W, chróm/strieborná/číra
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
121,95 €
LUXERA 62440 - Stropné krištáľové svietidlo Elipthon II. 8xG9, 640x240, zlatá/číra
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
185,35 €
LUXERA 62411 - Krištáľový luster NORR 4xGU10, chróm/strieborná/číra
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
161,00 €
LUXERA 62437 - Stropné krištáľové LED svietidlo ALLURIA 48W,4000K, 3840lm D600, chróm/krištáľ
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
390,25 €
LUXERA 62400 - Krištáľové stropné LED svietidlo MOVIDA 32W,3000K,D450, 2560lm chróm
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
214,65 €




























































