Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Artemis 13,8W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, zlatá
| Výrobca: Mi by Milagro | |
| Kód: Mil-380245 |
Kúpeľňové nástenné LED svietidlo ARTEMIS 13,8 W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, zlatá
Luxusné kúpeľňové nástenné LED svietidlo ARTEMIS v elegantnom zlatom prevedení je ideálnou voľbou pre moderné aj klasicky ladené kúpeľne a toalety. Neutrálne biele svetlo (4000K) zaisťuje prirodzené a pohodlné osvetlenie, vhodné pre každodennú hygienu aj líčenie. Výkon 13,8W a svetelný tok 950 lm poskytujú dostatok svetla, zatiaľ čo krytie IP44 chráni proti vlhkosti a striekajúcej vode. Vďaka svojmu dizajnu je perfektný na inštaláciu nad zrkadlo, ale uplatní sa aj v chodbách alebo iných interiéroch.
Technické parametre:
- Výkon: 13,8 W
- Svetelný tok: 950 lm
- Teplota chromatickosti: 4000K (neutrálna biela)
- Dĺžka: 600 mm
- Krytie: IP44
- Farba: zlatá
- Napájanie: 230V
- Materiál: kov / plast
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | zlatá |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 13, 8 W |
| Svetelný tok: | 950 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Stmievanie LED: | nie |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Artemis 13,8 W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 3-14 dní
Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Artemis 13,8 W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, biela
skladom u dodávateľa 53 ksdodanie 3-14 dní
Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Artemis 13,8 W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, chróm
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní
Nástenné kúpeľňové LED svietidlo SHINE BLACK 7W, 4000K, 490lm, 30cm, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 43 ksdodanie 3-14 dní
Nástenné kúpeľňové LED svietidlo SHINE BLACK 13,8 W, 4000K, 966lm, 60cm, IP44, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Artemis 13,8 W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, chróm
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní
Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Artemis 13,8 W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 3-14 dní
Nástenné LED svietidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 3-14 dní
Kúpeľňové nástenné LED svietidlo Artemis 13,8 W, 4000K, 950lm, 60cm, IP44, biela
skladom u dodávateľa 53 ksdodanie 3-14 dní
Nástenné kúpeľňové svietidlo SHINE ROSE GOLD 13,8 W, 4000K, 966lm, 60cm, meď
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Nástenné LED svietidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, chróm
skladom u dodávateľa 200 ks(2 varianty)
dodanie 3-14 dní
Nástenné LED svietidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, zlatá
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní
Nástenné LED svietidlo Klimt 8W, 3000/4000/6000K, 880lm, 40cm, IP44, biela
skladom u dodávateľa 49 ksdodanie 3-14 dní




























































