Rendl R13608 - Stropné kúpeľňové svietidlo Kim 1xGU10, IP65, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13608 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 90x90 mm |
| Výška: | 115 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13624 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, biela/číre sklo
skladom u dodávateľa 62 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13625 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, antracit/číre sklo
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
77,75 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13867 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, biela/česaná mosadz
skladom u dodávateľa 278 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R13476 - Dekoratívny krúžok pre svietidlá Canto R13471/R13472, čierna
skladom u dodávateľa 254 ksdodanie 6-14 dní
5,55 €
Rendl R13472 - Stropné bodové svietidlo Canto 1xGU10, Ø75, čierna
skladom u dodávateľa 274 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R12668 - Stropné bodové svietidlo Gaya 1xGU10, Ø60, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
28,85 €
Rendl R11773 - Stropné bodové svietidlo Pixie 1xGX53, Ø90, čierna/chróm
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R12670 - Stropné bodové svietidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 72 ksdodanie 6-14 dní
66,65 €
Rendl R13552 - Stropné bodové svietidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, čierna
skladom u dodávateľa 86 ksdodanie 6-14 dní
66,65 €
Rendl R13624 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, biela/číre sklo
skladom u dodávateľa 62 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13496 - Stropné bodové svietidlo Connor 1xGU10, Ø69, biela/čierna
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 6-14 dní
35,15 €
Rendl R12454 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, biela
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 6-14 dní
88,85 €


























































