Rendl R11957 - Stropné svietidlo Jack SQ 1xGU10, 110x110, sadra
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R11957 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
Svietidlo je možné premaľovať interiérovými farbami.
| Materiál: | sadra |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 110x110 mm |
| Výška: | 140 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R10454 - Stropné svietidlo Coles SQ 1xGU10, Ø130, sadra
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €
Rendl R13501 - Stropné bodové svietidlo Connor 1xGU10, Ø69, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 337 ksdodanie 6-14 dní
35,15 €
Rendl R13877 - Iba hliníkový dekoratívny rámček pre svietidlá Dario R13867/R13868/R13869, čierna
skladom u dodávateľa 117 ksdodanie 6-14 dní
8,50 €
Rendl R13474 - Dekoratívny krúžok pre svietidlá Canto R13471/R13472, zlatá
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 6-14 dní
5,55 €
Rendl R12839 - Stropné bodové LED svietidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24 °, Ø100, biela
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
98,05 €
Rendl R13779 - Stropné bodové svietidlo Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
46,25 €
Rendl R14222 - Stropné svietidlo MEMA 1xGX53, Ø84, čierna/satinovaný akryl
skladom u dodávateľa 353 ksdodanie 6-14 dní
26,65 €
Rendl R13438 - Stropné svietidlo Coles SQ 1xGU10, 133x133, sadra
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
49,95 €
Rendl R12633 - Stropné LED svietidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45 °, Ø120, biela
skladom u dodávateľa 51 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €




























































