Rendl R12839 - Stropné bodové LED svietidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24 °, Ø100, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12839 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 20 W |
| Svetelný tok: | 1600 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Vyžarovací uhol: | 24 ° |
| Priemer: | 100 mm |
| Výška: | 108+60 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12840 - Stropné bodové LED svietidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24 °, Ø100, čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 6-14 dní
98,05 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R11680 - Stropné svietidlo Gina 1xGU10, Ø110, sadra
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R12450 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,15 €
Rendl R12667 - Stropné bodové svietidlo Gaya 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 214 ksdodanie 6-14 dní
28,85 €
Rendl R13363 - Stropné bodové svietidlo Belenos 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R13608 - Stropné kúpeľňové svietidlo Kim 1xGU10, IP65, biela
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 6-14 dní
47,35 €
Rendl R13476 - Dekoratívny krúžok pre svietidlá Canto R13471/R13472, čierna
skladom u dodávateľa 251 ksdodanie 6-14 dní
5,55 €
Rendl R12454 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, biela
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 6-14 dní
88,80 €
Rendl R11772 - Stropné bodové svietidlo Pixie 1xGX53, Ø90, biela/chróm
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R12451 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, čierna
skladom u dodávateľa 62 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €



























































