Rendl R13363 - Stropné bodové svietidlo Belenos 1xGU10, Ø60, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13363 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | biela |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x9 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 60 mm |
| Výška: | 195 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13364 - Stropné bodové svietidlo Belenos 1xGU10, Ø60, čierna
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12354 - Stropné svietidlo Gina S 1xGU10, Ø70, sadra
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13475 - Dekoratívny krúžok pre svietidlá Canto R13471/R13472, medená fólia
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
3,40 €
Rendl R13624 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, biela/číre sklo
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R12455 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, čierna
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 6-14 dní
88,80 €
Rendl R14222 - Stropné svietidlo MEMA 1xGX53, Ø84, čierna/satinovaný akryl
skladom u dodávateľa 352 ksdodanie 6-14 dní
26,65 €
Rendl R13473 - Dekoratívny krúžok pre svietidlá Canto R13471/R13472, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
3,40 €
Rendl R11773 - Stropné bodové svietidlo Pixie 1xGX53, Ø90, čierna/chróm
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R12454 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, biela
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 6-14 dní
88,80 €
Rendl R12839 - Stropné bodové LED svietidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24 °, Ø100, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
98,05 €
Rendl R12044 - Stropné bodové svietidlo Moma 1xGU10, Ø84, biela
skladom u dodávateľa 380 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €




























































