Rendl R13364 - Stropné bodové svietidlo Belenos 1xGU10, Ø60, čierna
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13364 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x9 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 60 mm |
| Výška: | 195 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13363 - Stropné bodové svietidlo Belenos 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12839 - Stropné bodové LED svietidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24 °, Ø100, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
98,05 €
Rendl R11773 - Stropné bodové svietidlo Pixie 1xGX53, Ø90, čierna/chróm
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R12451 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, čierna
skladom u dodávateľa 62 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R12731 - Stropné bodové svietidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná čierna
skladom u dodávateľa 113 ksdodanie 6-14 dní
27,75 €
Rendl R13501 - Stropné bodové svietidlo Connor 1xGU10, Ø69, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 337 ksdodanie 6-14 dní
35,15 €
Rendl R12450 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,15 €
Rendl R12516 - Stropné bodové svietidlo Moma 1xGU10, Ø64, čierna
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
30,90 €
Rendl R12633 - Stropné LED svietidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45 °, Ø120, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €
Rendl R12499 - Stropné bodové LED svietidlo Bogard 2x5W, 3000K, 700lm, 40°, matná čierna
skladom u dodávateľa 93 ksdodanie 6-14 dní
88,80 €
Rendl R13795 - Stropné svietidlo Volca 1xGU10, betón/dekor tmavý granit
skladom u dodávateľa 155 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €



























































