PREZENT 28203 - Vonkajšie nástenné svietidlo ZARAGOZA 2xE27, IP44, antracit
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.28203 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | hliník, akryl |
| Farba: | antracit, antracit - tmavě šedá, čirá |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 35, 2x35 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Šírka: | 100 mm |
| Výška: | 230 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 28204 - Vonkajšie nástenné svietidlo ZARAGOZA 2xE27, IP44, antracit
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
27,30 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 31500 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo GRADUS 2x3W, IP65, 4000K, 2x270lm, tmavo sivá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
31,20 €
PREZENT 31656 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Bolla 20W, 4000K, 1600lm, IP65, tmavo sivá/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
18,55 €
PREZENT 31651 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo AUSTIN 20W, 4000K, IP65, 1800lm, tmavo sivá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
23,90 €
Prezent 31313 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tanuk 9W, 4000K, 820lm, IP54, čierna/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
37,05 €
PREZENT 48324 - Vonkajšie nástenné svietidlo HALIFAX 1xE27/10W, IP44, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
13,20 €
PREZENT 65300 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo SOY 10W, IP54, 4000K, 720lm, grafit
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
44,90 €
PREZENT 31301 - Vonkajšie nástenné svietidlo TAMPA 2xGU10, IP54, tmavo sivá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
27,30 €
PREZENT 31650 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo AUSTIN 20W, 4000K, IP65, 1800lm, tmavo šedá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
23,90 €
PREZENT 61017 - Vonkajšie nástenné svietidlo TUX 1xE27, IP44, tmavo sivá/opál
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
17,55 €
Prezent 31318 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Maer 2x5W, 4000K, 2x550lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
34,15 €



























































