Prezent 31316 - Vonkajšie nástenné svietidlo Suez 1xE27, IP44, čierna/biela
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: Pre-31316 |
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Prezent 31316 vonkajšie nástenné svietidlo Suez je elegantné a funkčné osvetlenie, ktoré prináša moderný dizajn do vašich vonkajších priestorov. Svietidlo je navrhnuté pre jednu žiarovku E27, čo vám umožňuje vybrať si podľa svojich preferencií a potrieb správnu LED žiarovku.
Kombinácia čierneho rámu a bieleho tienidla dodáva svietidlu štýlový vzhľad, ktorý sa ľahko integruje do rôznych architektonických štýlov. Ochrana IP44 zaisťuje, že svietidlo je odolné voči prachu a vodným striekancom, čo zaručuje jeho dlhú životnosť aj v náročnejších vonkajších podmienkach.
Ideálne pre osvetlenie vchodov, terás alebo záhradných priestorov, svietidlo Suez kombinuje estetiku s praktickosťou a je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitné vonkajšie osvetlenie.
Vlastnosti:
- Typ: Vonkajšie nástenné svietidlo
- Objímka: 1 x E27 (žiarovka nie je súčasťou balenia)
- Ochrana: IP44 (odolné voči vode a prachu)
- Materiál: Čierny hliníkový rám, biely difúzor (PC plast)
- Štýl: Moderné a elegantné
Preent Suez je perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú štýlové a funkčné osvetlenie pre svoje vonkajšie priestory.
| Materiál: | hliník, plast |
| Farba: | čierna, biela |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x18 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Dĺžka: | 250 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hĺbka: | 105 mm |
Prezent 31312 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Rebus 5W, 4000K, 700lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 31313 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tanuk 9W, 4000K, 820lm, IP54, čierna/biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 65300 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo SOY 10W, IP54, 4000K, 720lm, grafit
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 31308 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Umera 9W, 4000K, 820lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 61021 - Vonkajšie nástenné svietidlo MEMPHIS II. 1xE27/15W, IP44, sivá
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 12101 - Vonkajšie nástenné svietidlo EVEN 2xE27, IP54, čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 28204 - Vonkajšie nástenné svietidlo ZARAGOZA 2xE27, IP44, antracit
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 28213 - Vonkajšie nástenné svietidlo Vertica 1xE27, IP54, čierna/číra
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 31306 - Vonkajšie nástenné svietidlo Daima 1XGU10, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 31303 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo MEDO 9W, IP54, 4000K, 460lm, tmavo sivá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 28202 - Vonkajšie nástenné svietidlo BARI 2xGU10, IP44, antracit
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 31310 - vonkajšie nástenné LED svietidlo Ozz 2x4W, 4000K, 2x500lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní




























































