PREZENT 48323 - Vonkajšie nástenné svietidlo MIAMY 1xE27/60W, IP44, čierna
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.48323 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna, čirá |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60, 60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Dĺžka: | 181 mm |
| Šírka: | 232, 181 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Hĺbka: | 232 mm |
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 28205 - Vonkajšie nástenné svietidlo TORONTO 1xE27/35W, IP44, antracit
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
19,50 €
Prezent 28211 - Vonkajšie nástenné svietidlo Evento 2xGU10, IP54, čierna/číra
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
30,25 €
PREZENT 31650 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo AUSTIN 20W, 4000K, IP65, 1800lm, tmavo šedá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
23,90 €
Prezent 31317 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Pluto 9W, 4000K, 820lm, IP54, čierna/mliečna
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
33,15 €
Prezent 31312 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Rebus 5W, 4000K, 700lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
32,20 €
Prezent 12100 - Vonkajšie nástenné svietidlo EVEN 1xE27, IP54, čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
25,35 €
Prezent 31318 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Maer 2x5W, 4000K, 2x550lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
34,15 €
PREZENT 39026 - Vonkajšie nástenné svietidlo AMALFI 1xE27/60W, IP44, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
25,85 €
Prezent 31315 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Nautic 2x3W, 4000K, 2x280lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
28,30 €
PREZENT 66011 - Vonkajšie nástenné svietidlo NEWARK 1xE27/40W, IP44, tmavo šedá
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
20,50 €



























































