PREZENT 31301 - Vonkajšie nástenné svietidlo TAMPA 2xGU10, IP54, tmavo sivá
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | plast, oceľ |
| Farba: | opál, sivá |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 5, 2x5 W |
| Počet žiaroviek: | 2 |
| Šírka: | 95 mm |
| Výška: | 238 mm |
| Hĺbka: | 75 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 28202 - Vonkajšie nástenné svietidlo BARI 2xGU10, IP44, antracit
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
21,45 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 31306 - Vonkajšie nástenné svietidlo Daima 1XGU10, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
30,25 €
PREZENT 31500 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo GRADUS 2x3W, IP65, 4000K, 2x270lm, tmavo sivá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
31,20 €
PREZENT 48323 - Vonkajšie nástenné svietidlo MIAMY 1xE27/60W, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
16,10 €
PREZENT 61023 - Vonkajšie nástenné svietidlo TERST 1xE27, IP44, tmavá šedá/opál
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
23,40 €
Prezent 31315 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Nautic 2x3W, 4000K, 2x280lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
28,30 €
PREZENT 65254 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo ZEN 6W, IP44, 4000K, 450lm, oceľ
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
13,65 €
PREZENT 31650 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo AUSTIN 20W, 4000K, IP65, 1800lm, tmavo šedá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
23,90 €
PREZENT 61005 - Vonkajšie nástenné svietidlo TOLEDO 1xE27/15W, IP44, oceľ
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
19,50 €
PREZENT 31405 - Vonkajšie nástenné svietidlo SAMARA 1xE27, IP44, tmavo šedá/opál
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
19,50 €
Prezent 12100 - Vonkajšie nástenné svietidlo EVEN 1xE27, IP54, čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
25,35 €


























































