Rendl R13628 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin SQ 10W, 3000K, 800lm, IP54, biela/satén
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13628 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 162 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | akryl, kov |
| Farba: | biela, satén |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 10 W |
| Svetelný tok: | 800 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Šírka: | 108x108 mm |
| Výška: | 70 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13626 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin R 10W, 3000K, 650lm, IP54, biela/satén
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R13627 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin R 10W, 3000K, 650lm, IP54, antracit/satén
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R13629 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin SQ 10W, 3000K, 800lm, IP54, antracit/satén
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R14126 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R14124 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, čierna
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
79,55 €
Rendl R13627 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin R 10W, 3000K, 650lm, IP54, antracit/satén
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R14125 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R14123 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, biela
skladom u dodávateľa 62 ksdodanie 6-14 dní
79,55 €
Rendl R13629 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin SQ 10W, 3000K, 800lm, IP54, antracit/satén
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R13624 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, biela/číre sklo
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R13626 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin R 10W, 3000K, 650lm, IP54, biela/satén
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R13623 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 480lm, IP65, antracit/číre sklo
skladom u dodávateľa 71 ksdodanie 6-14 dní
81,40 €
Rendl R13625 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, antracit/číre sklo
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
77,70 €




























































