Rendl R14124 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, čierna
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R14124 |
Rendl R14124 – Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, čierne
Stropné a nástenné LED svietidlo Rendl LARISA OUT 12 v čiernom vyhotovení predstavuje univerzálne a odolné riešenie osvetlenia pre široké spektrum použitia. Vďaka vysokému stupňu krytia IP65 je svietidlo vhodné pre terasy, balkóny, vstupy do domu, chodby a technické priestory, rovnako ako aj do kúpeľní a ďalších vlhkých priestorov. Prepínač teploty chromatickosti umožňuje zvoliť farbu svetla ešte pred montážou podľa konkrétneho prostredia. Pri použití viacerých svietidiel vedľa seba je možné dosiahnuť rovnomerné a funkčné osvetlenie väčších plôch.
Vlastnosti
- Výkon: 10 W
- Svetelný tok: 870 lm
- Teplota chromatickosti: 3000 K / 4000 K / 5700 K
- Stupeň krytia: IP65
- Tvar: okrúhly
- Priemer: 123 mm
- Farba: čierna
- Napätie: 230 V
- Svetelný zdroj: integrovaný LED modul
- Možnosť stmievania: nie
Hlavné výhody
- Univerzálne použitie v interiéri aj exteriéri
- Vhodné do vlhkých a technických priestorov
- Nastavenie farby svetla pred inštaláciou
- Montáž na strop aj stenu
- Možnosť kombinovať viac svietidiel pre jednotný vzhľad
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela, teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/5700 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 10 W |
| Svetelný tok: | 870 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 123 mm |
| Výška: | 60 mm |
Rendl R14123 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, biela
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R14126 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
Rendl R14125 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13687 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R12202 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13688 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sara 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø360, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13693 - Stropné kúpeľové svietidlo Bolly 1xE27, IP44, Ø170, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R14230 - vonkajšie stropné svietidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, svetlosivá
skladom u dodávateľa 84 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13679 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 159 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R12196 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13698 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Merano 24W, 3000K, 1700lm, 350x350, IP44, chróm
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13676 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 87 ksdodanie 6-14 dní
Rendl R13678 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní



























































