Rendl R13623 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 480lm, IP65, antracit/číre sklo
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13623 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 72 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo |
| Farba: | antracit - tmavě šedá, čirá, čierna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 6 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Svetelný tok: | 480 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Priemer: | 90 mm |
| Výška: | 88 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13606 - Stropné kúpeľňové svietidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, biela
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13538 - Stropné kúpeľňové svietidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, biela
skladom u dodávateľa 120 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R13539 - Stropné kúpeľňové svietidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R13542 - Stropné kúpeľňové svietidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 75 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R13607 - Stropné kúpeľňové svietidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 193 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13626 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin R 10W, 3000K, 650lm, IP54, biela/satén
skladom u dodávateľa 51 ksdodanie 6-14 dní
72,10 €
Rendl R14124 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, čierna
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
79,50 €
Rendl R14125 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 6-14 dní
123,90 €
Rendl R13629 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin SQ 10W, 3000K, 800lm, IP54, antracit/satén
skladom u dodávateľa 19 ksdodanie 6-14 dní
72,10 €
Rendl R13625 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, antracit/číre sklo
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
77,65 €
Rendl R13624 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, biela/číre sklo
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 6-14 dní
72,10 €
Rendl R14126 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
123,90 €
Rendl R13628 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin SQ 10W, 3000K, 800lm, IP54, biela/satén
skladom u dodávateľa 162 ksdodanie 6-14 dní
72,10 €
Rendl R11967 - Vonkajšie stropné/nástenné LED svietidlo Bono 4W, 3000K, 297lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 6-14 dní
127,60 €
Rendl R13627 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Orin R 10W, 3000K, 650lm, IP54, antracit/satén
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 6-14 dní
72,10 €



























































