PREZENT 61005 - Vonkajšie nástenné svietidlo TOLEDO 1xE27/15W, IP44, oceľ
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.61005 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | oceľ, broušená nerez ocel, kartáčovaný hliník, nerez, opál |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 15, 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 170 mm |
| Výška: | 200 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 12101 - Vonkajšie nástenné svietidlo EVEN 2xE27, IP54, čierna/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
34,15 €
PREZENT 31301 - Vonkajšie nástenné svietidlo TAMPA 2xGU10, IP54, tmavo sivá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
27,30 €
PREZENT 65254 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo ZEN 6W, IP44, 4000K, 450lm, oceľ
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
13,65 €
PREZENT 31650 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo AUSTIN 20W, 4000K, IP65, 1800lm, tmavo šedá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
23,90 €
PREZENT 28204 - Vonkajšie nástenné svietidlo ZARAGOZA 2xE27, IP44, antracit
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
27,30 €
Prezent 31315 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Nautic 2x3W, 4000K, 2x280lm, IP44, čierna/číra
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
28,30 €
Prezent 28208 - Vonkajšie nástenné svietidlo Acrea 1xE27, IP54, čierna/dymová
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
26,85 €
PREZENT 28205 - Vonkajšie nástenné svietidlo TORONTO 1xE27/35W, IP44, antracit
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
19,50 €
PREZENT 31400 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo MONTERREY 6W, 4000K, IP44, 300lm, matná čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
28,30 €
PREZENT 28200 - Vonkajšie nástenné svietidlo MALMO 1xE27/35W, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
16,10 €




























































