Rendl R11772 - Stropné bodové svietidlo Pixie 1xGX53, Ø90, biela/chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R11772 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela, chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GX-53 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 1x7 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 90 mm |
| Výška: | 137 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R11773 - Stropné bodové svietidlo Pixie 1xGX53, Ø90, čierna/chróm
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 6-14 dní
123,90 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12731 - Stropné bodové svietidlo Mantova 1xGU10, Ø80, matná čierna
skladom u dodávateľa 114 ksdodanie 6-14 dní
27,75 €
Rendl R13608 - Stropné kúpeľňové svietidlo Kim 1xGU10, IP65, biela
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 6-14 dní
47,35 €
Rendl R12633 - Stropné LED svietidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45 °, Ø120, biela
skladom u dodávateľa 51 ksdodanie 6-14 dní
101,70 €
Rendl R12668 - Stropné bodové svietidlo Gaya 1xGU10, Ø60, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
28,85 €
Rendl R13472 - Stropné bodové svietidlo Canto 1xGU10, Ø75, čierna
skladom u dodávateľa 269 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R13363 - Stropné bodové svietidlo Belenos 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €
Rendl R12450 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,10 €
Rendl R12516 - Stropné bodové svietidlo Moma 1xGU10, Ø64, čierna
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
30,90 €
Rendl R13474 - Dekoratívny krúžok pre svietidlá Canto R13471/R13472, zlatá
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 6-14 dní
5,55 €
Rendl R11680 - Stropné svietidlo Gina 1xGU10, Ø110, sadra
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 6-14 dní
64,70 €



























































