Rendl R12670 - Stropné bodové svietidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12670 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 60 mm |
| Výška: | 154 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13552 - Stropné bodové svietidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, čierna
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 6-14 dní
66,60 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12634 - Stropné LED svietidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45 °, Ø120, čierna
skladom u dodávateľa 97 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €
Rendl R12633 - Stropné LED svietidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45 °, Ø120, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €
Rendl R13501 - Stropné bodové svietidlo Connor 1xGU10, Ø69, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 337 ksdodanie 6-14 dní
35,15 €
Rendl R13877 - Iba hliníkový dekoratívny rámček pre svietidlá Dario R13867/R13868/R13869, čierna
skladom u dodávateľa 117 ksdodanie 6-14 dní
8,50 €
Rendl R13608 - Stropné kúpeľňové svietidlo Kim 1xGU10, IP65, biela
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 6-14 dní
47,35 €
Rendl R13869 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosadz
skladom u dodávateľa 239 ksdodanie 6-14 dní
66,60 €
Rendl R11957 - Stropné svietidlo Jack SQ 1xGU10, 110x110, sadra
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R13606 - Stropné kúpeľňové svietidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, biela
skladom u dodávateľa 55 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13625 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, antracit/číre sklo
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
77,70 €
Rendl R13539 - Stropné kúpeľňové svietidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
42,55 €




























































