Rendl R11773 - Stropné bodové svietidlo Pixie 1xGX53, Ø90, čierna/chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R11773 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna, chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GX-53 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 1x7 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 90 mm |
| Výška: | 137 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R11772 - Stropné bodové svietidlo Pixie 1xGX53, Ø90, biela/chróm
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 6-14 dní
124,05 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12450 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
72,20 €
Rendl R13539 - Stropné kúpeľňové svietidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, chróm
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 6-14 dní
42,60 €
Rendl R12044 - Stropné bodové svietidlo Moma 1xGU10, Ø84, biela
skladom u dodávateľa 380 ksdodanie 6-14 dní
50,00 €
Rendl R13869 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, česaná mosadz
skladom u dodávateľa 239 ksdodanie 6-14 dní
66,65 €
Rendl R12499 - Stropné bodové LED svietidlo Bogard 2x5W, 3000K, 700lm, 40°, matná čierna
skladom u dodávateľa 93 ksdodanie 6-14 dní
88,90 €
Rendl R13625 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, antracit/číre sklo
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
77,75 €
Rendl R13363 - Stropné bodové svietidlo Belenos 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 6-14 dní
42,60 €
Rendl R12633 - Stropné LED svietidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45 °, Ø120, biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 6-14 dní
101,85 €
Rendl R12670 - Stropné bodové svietidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, biela
skladom u dodávateľa 56 ksdodanie 6-14 dní
66,65 €
Rendl R12455 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, čierna
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 6-14 dní
88,90 €




























































