Rendl R13795 - Stropné svietidlo Volca 1xGU10, betón/dekor tmavý granit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13795 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 155 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | betón |
| Farba: | sivá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 5 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 110 mm |
| Výška: | 105 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12517 - Stropné bodové svietidlo Moma 1xGU10, Ø84, čierna
skladom u dodávateľa 249 ksdodanie 6-14 dní
50,00 €
Rendl R13607 - Stropné kúpeľňové svietidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 198 ksdodanie 6-14 dní
46,30 €
Rendl R12455 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, čierna
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 6-14 dní
88,90 €
Rendl R13476 - Dekoratívny krúžok pre svietidlá Canto R13471/R13472, čierna
skladom u dodávateľa 251 ksdodanie 6-14 dní
5,55 €
Rendl R13608 - Stropné kúpeľňové svietidlo Kim 1xGU10, IP65, biela
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R12839 - Stropné bodové LED svietidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24 °, Ø100, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
98,15 €
Rendl R12451 - Stropné bodové LED svietidlo Riga 4W, 3000K, 285lm, 38°, Ø44, čierna
skladom u dodávateľa 80 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13779 - Stropné bodové svietidlo Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, biela
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
46,30 €
Rendl R13364 - Stropné bodové svietidlo Belenos 1xGU10, Ø60, čierna
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 6-14 dní
42,60 €
Rendl R13438 - Stropné svietidlo Coles SQ 1xGU10, 133x133, sadra
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 6-14 dní
50,00 €



























































