Rendl R11754 - Vonkajší nastaviteľný LED reflektor Ross 9W, 3000K, 900lm, IP65, antracit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R11754 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 73 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 1x9 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Svetelný tok: | 900 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Vyžarovací uhol: | 30 ° |
| Dĺžka: | 162 mm |
| Priemer: | 85 mm |
| Šírka: | 104 mm |
| Výška: | 182 mm |
Príslušenstvo
11,85 €
skladom u dodávateľa 180 ksdodanie 6-14 dní
Příbuzné produkty
Rendl R11755 - Univerzálny bodec do zeme, čierna
skladom u dodávateľa 180 ksdodanie 6-14 dní
11,85 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R11946 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Virgo 9W, 3000K, 800lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R14124 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, čierna
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €
Rendl R11947 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP65, antracit/opál
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 6-14 dní
127,70 €
Rendl R13641 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Camargue 6W, 3000K, 550lm, IP65, antracit/satén
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 6-14 dní
118,45 €
Rendl R13564 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Claire 6W, 3000K, 240lm, IP54, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 6-14 dní
101,80 €
Rendl R13736 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
66,65 €
Rendl R13563 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Claire 6W, 3000K, 143lm, IP54, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 128 ksdodanie 6-14 dní
101,80 €
Rendl R13561 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Geri 5W, 3000K, 211lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 123 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13504 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Andante 21W, 3000K, 1200lm, IP65, antracit/matný akryl
skladom u dodávateľa 146 ksdodanie 6-14 dní
142,50 €
Rendl R12556 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 6-14 dní
79,60 €



























































