Rendl R13738 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13738 |
Dostupnosť:
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
- Možnosť stmievania TRIAC
- Možno nastaviť lúče svietenia
- Svietidlo svieti hore a dole
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 2x3 W |
| Svetelný tok: | 500 lm |
| Stmievanie LED: | áno |
| Šírka: | 100x100 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13736 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
66,60 €
Rendl R13737 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, čierna
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 6-14 dní
66,60 €
Rendl R13739 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
66,60 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R11967 - Vonkajšie stropné/nástenné LED svietidlo Bono 4W, 3000K, 297lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 6-14 dní
127,65 €
Rendl R11170 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Sonet 7W, 3000K, 490lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 6-14 dní
118,40 €
Rendl R13561 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Geri 5W, 3000K, 211lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 127 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R13756 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Gavin 13W, 3000K, 650lm, IP65, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 140 ksdodanie 6-14 dní
105,45 €
Rendl R12573 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Torino 2x5W, 3000K, 550lm, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
124,00 €
Rendl R12022 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Zack 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 76 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R12012 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Choix 2x3W, 3000K, 318lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R13736 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, biela
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 6-14 dní
66,60 €
Rendl R12557 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Carre 2x3W, 3000K, 200lm, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 206 ksdodanie 6-14 dní
79,55 €
Rendl R13619 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Sampo 9W, 3000K, 650lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 124 ksdodanie 6-14 dní
81,40 €



























































