Rendl R12010 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo PIA 2x3W, 3000K, 270lm, IP54, antracit
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12010 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit - tmavě šedá |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | LED 2x3 W |
| Svetelný tok: | 270 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Dĺžka: | 47 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hĺbka: | 48 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12012 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Choix 2x3W, 3000K, 318lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12691 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Choix 10W, 3000K, 660lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 125 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R13504 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Andante 21W, 3000K, 1200lm, IP65, antracit/matný akryl
skladom u dodávateľa 142 ksdodanie 6-14 dní
142,50 €
Rendl R13565 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Claire 9W, 3000K, 384lm, IP54, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 127 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R12028 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Kubi 2x3W, 3000K, 315lm, IP54, antracit
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
61,05 €
Rendl R11946 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Virgo 9W, 3000K, 800lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €
Rendl R13619 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Sampo 9W, 3000K, 650lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 124 ksdodanie 6-14 dní
81,40 €
Rendl R13512 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Comodo 20W, 3000K, 940lm, IP65, antracit
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 6-14 dní
127,65 €
Rendl R13930 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 6-14 dní
81,40 €
Rendl R13564 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Claire 6W, 3000K, 240lm, IP54, antracit/mliečna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 6-14 dní
101,75 €
Rendl R13561 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Geri 5W, 3000K, 211lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 127 ksdodanie 6-14 dní
72,15 €




























































